Hakkımızda

Mct mühendislik olarak biz havuz yapan firmalardan farklı olarak size bir yüzme havuzu değil gerçek anlamda sizi mutlu edecek yaşam alanları inşa ediyoruz.

Mct Mühendislik Havuz ve Enerji Sistemleri Koç Grubu’na bağlı Koçtaş Yapı Marketleri tedarikci firmasıdır.

hakkimizda

Mct mühendislik olarak biz havuz yapan firmalardan farklı olarak size bir yüzme havuzu değil gerçek anlamda sizi mutlu edecek yaşam alanları inşa ediyoruz. Bunu da burada web sitemizde yazdığımız güzel kulağa hoş gelen yazılardan çok referanslarımızdaki gerçek mutlu müşterilerimizin memnuniyetleriyle size taahhüt ediyoruz.

Neden yüzme havuzu değil mutlu yaşam alanı diyoruz ?

Çünkü insanlar hayatları boyunca bahçelerine onlarca havuz yaptırmıyorlar.Evinizde en fazla zaman geçirdiğiniz mutlu ve huzurlu bir şekilde dinleneceğiniz bahçenizde her baktığınızda yüzünüzü başka bir yöne çevirmek zorunda kalacağınız bir havuz sahibi olmak istemezsiniz.

Neden bizi tercih etmelisiniz?

  • Mct mühendislik olarak size yüzme havuzuyla ilgili ihtiyacınız olan tüm hizmeti anahtar teslim yüzme havuzu olarak sunuyoruz.Böylece farklı firma ve yetkililer ile görüşmek zorunda kalmıyorsunuz.
  • Yüzme havuzunuzu yapmadan önce projelendiriyor ve görsel olarak size sunuyoruz.Böylece havuzunuzu yaptırmak istediğiniz alanda hayalinizde canlandırmak yerine üç boyutlu görsel olarak birebir görme fırsatınız oluyor.
  • Bünyemizdeki yüzme havuzu konusunda uzman mühendisler tarafından projelendirilir.Böylece sadece havuz yapımı hizmeti değil aynı zamanda mühendislik hizmeti alarak güvenli bir yüzme havuzuna sahip olursunuz.
  • Havuz hijyeni konusunda geleneksel yöntemlerin dışında yeni nesil ekolojik havuz dezenfeksiyon sistemleri kullanıyoruz.Böylece daha sağlıklı ve teknolojik anlamda güncel bir yüzme havuzuna sahip olursunuz.
  • Yüzme havuzunuzun tesliminin ardından size yük olacak havuz bakımı maliyetlerinizi düşürecek size daha fazla sevdiklerinize zaman ayırabileceğiniz otomatik havuz temizlik robotları sunuyoruz.
  • Yüzme havuzunuzda standart bir havuzun dışına çıkaracak yüzme havuzu aksesuarları ile size özel bir havuza sahip oluyorsunuz.

Mct Mühendislik Havuz ve Enerji Sistemleri Koç Grubu’na bağlı Koçtaş Yapı Marketleri tedarikci firmasıdır.