Şişme Jakuziler

Su ile vücudu rahatlatmak amacı ile kullanılan bir araç olmaktadır. Bu bağlamda da hidroterapi yöntemi şeklinde kullanılır.

Şişme Jakuziler Çeşitleri ve Fiyatları

Jakuzi, genel olarak su ile vücudu rahatlatmak amacı ile kullanılan bir araç olmaktadır. Bu bağlamda da hidroterapi yöntemi şeklinde kullanılır. Evde ya da işletmelerde de çok rahat bir şekilde kullanılabilir.

Günlük hayatımızda günün yorgunluğunu atabilmek için de harika bir terapi yöntemi olmaktadır. Ürünün genel özelliklerine baktığımız zaman da sıcak su ile dolu olan bir küvete benzetebilirsiniz.

Bundan farklı olan özelliği ise basınçlı gelen su ile vücuda masaj yapmak ve rahatlık sağlamaktır. Genelde vücutta meydana gelen bazı bölgesel tutulmalara ve de çeşitli sağlık problemlerinde çok iyi geldiğinden keyfi bir şekilde kullanıma da çok uygundur.

Genel olarak baktığımı zamanda günlük yoğun bir tempodan sonra gün sonunda yorgun bir biçimde işten eve döndüğünüz zaman jakuzi küvet rahatlamanıza ve de yorgunluğunuzu atmanıza destek olur. Genel olarak jakuzinin çok fazla model ve seçenekleri olmaktadır. Bu seçeneklerden biri de şişme jakuzi modeli olmaktadır.

Şişme Jakuzi Özellikleri

Genelde jakuzilerim farklı formlarda ve özelliklerde modelleri mevcuttur. Bu konuda şişme jakuziler de ihtiyaca uygun olarak çok fazla tercih edilen modeller arasında yer almaktadır. Hem estetik tasarımı ile hem de masaj özelliği ile çok büyük konfor sağlamaktadır.

Bu ürünler içinden bütçenize uygun olan modeli seçerek sipariş verebilir ve de her alanda kullanımı ile çok konforlu bir deneyim yaşayabilirsiniz. Şişme Jakuziler birinci sınıf materyaller ile titiz bir şekilde üretilmekte ve herkesin ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik farklı özellik, boyut ve ölçüde olmaktadır.

Şişme Jakuzi Özelikleri

İhtiyaç duyan herkesin istemiş olduğu özelliklere göre şişme jakuzi modelleri yer almaktadır. Bu modeller, genelde önceden üretilmiş olan hazır bir şekilde satılan modellerdir. Kişi sayıları ve de özellikleri de değişmektedir.

Bunun yanında bu özelliklere bağlı olarak da fiyatları da değişmektedir. Şişme jakuzileri müşteriler isteğine göre alarak, ev ya da bahçesine koyup, konforlu bir şekilde kullanabilmektedir.

Bu ürünlerin arasında çok kullanışlı ve dekoratif olan dış mekan, bahçe şişme jakuzi modelleri oldukça şık ve kullanışlı olmaktadır. Modern tasarımlara sahip olan jakuzi şişme modeller taşınabilir ve kolay monte edilebilir özellikte olmaktadır. Taşınabilir olan modelleri de kurulum veya ekstra masraf da gerektirmemektedir. Başka modellere göre de oldukça ekonomiktir.

Kullanışlı Şişme Jakuzi Modelleri

Banyosunda ya da havuz kenarında lüks ve konforu bir arada sunan teknolojiye sahip olan jakuzi havuz alternatifleri de çok sık kullanılan modellerden olmaktadır. Bu modellerde lüks ve konfor hat safhada olsa da dikkat edilmesi gereken başka önemli noktalar da bulunmaktadır.

Küvette elektrik ve de su bağlantısı olduğu için gerekli olan tesisatın montajdan hemen önce hazırlanması ve topraklaması da yapılmalıdır. Bu konuda topraklama yapılmazsa da kullanım süreçlerinde can güvenliği bakımından tehlikeli durumlar ortaya çıkabilir. Şişme jakuzi modellerinden bestway şişme jakuzi lay z spa son derece konforlu ve güvenli bir sisteme sahip olmaktadır.

Şişme Jakuzi Model Özellikleri

Son zamanlarda çok sık tercih edilen bestway şişme jakuzi modeli çok rahat bir kuruluma sahip olmaktadır. Bu noktada 15 dakika gibi kısa bir sürede herhangi bir şeye ihtiyaç duyulmadan kurulmaktadır. 795 litre su kapasitesine sahip olmaktadır.

Aynı zamanda 4 ya da 6 kişilik de kapasiteye sahiptir. Sahip olduğu üst kapağı ile de ısınmayı hızlandırmakta ve jakuzinin temiz kalmasını sağlamaktadır.

Filtreme sistemi sayesinde de suyu sürekli olarak devir daim yapan pompası gözle görülmeyen cisimleri de filtre de tutmaktadır. Bu konuda 10-15 günde bir filtrenin değişmesi gerekmektedir. Bu sistemde dikkat edilmesi gereken önemli noktalardan biri de panelin kullandıktan hemen sonra her daim kapalı olmasıdır. Bu sistemlerin temizliğinin iyi yapılmalı ve hassas bir şekilde de kullanılması gerekir.

Şişme jakuzi modelleri aynı zamanda kurulum yapılacak alana göre de seçilebilir. Oval, kare, dikdörtgen, tek kişilik, çift kişilik ya da evinizin köşelerine bağlı olarak köşe jakuzi şeklinde seçilebilir. Genelde blower motorları da jakuzi tabanına yerleştirilmektedir.

Suyu basınçlı bir şekilde bacaklara doğru köpürten bu motorlar olmaktadır. Aynı zamanda su motoru ile blower motoru birlikte çalıştırıldığı zaman da masaj etkisi yarattığı için basıncı yüksek olup, daha etkili olmaktadır.

Teknolojik Yeniliklere Hakim Jakuzi Modelleri

Genel olarak portatif jakuzi modellerinde kabinli, masajlı, ışıklı, buharlı özellikler bulunmaktadır. Pek çok özelliği ve de teknolojiyi bir arada bulundurduğu için de can güvenliği bakımından kullanırken çok dikkat edilmelidir. Bu bakımdan her teknolojik cihazda olduğu gibi bu sistemlerin kullanılmasında da özen gerektiren hassas noktalar yer alır.

Bu noktalara dikkat edilip, şişme jakuziler bu şekilde kullanıldığında çok lüks, konforlu ve teknoloji ile bütünleşmiş olan banyo keyfi beraberinde gelmektedir. Bu bakımdan her günün sonunda, hafta sonunda, dinlenme ihtiyacı duyduğunuzda, rahatlatıcı bir masaj istediğinizde sıcak ve de keyifli bir banyo deneyimine sahip olursunuz. Bunun yanında misafirlerinizi de bu cihazlar ile çok konforlu şekilde ağırlayabilirsiniz.

Şişme Jakuzi Fiyat Aralıkları

Şişme jakuzi fiyatları çok fazla alternatif içermektedir. Bu konuda sahip olduğu motor sayısı, gücü ve boyutları ile şişme jakuzi fiyatları değişkenlik göstermektedir. Buna bağlı olarak da fiyatlandırma jakuzi modelleri ve seçim yapacağınız jakuzinin özelliklerine de bağlı olarak farklılıklar göstermektedir.

Genelde çok fazla şişme jakuzi modeli ve alt segmentleri bulunduğu için yeni eklenen ya da çıkarılan özellikler de doğrudan fiyata yansımaktadır. Son zamanlarda evlerde de çok sık kullanılan şişme jakuzi fiyatları da bu bakımdan farklı fiyatlara sahip olmaktadır. Bu konuda 2 kişilik ya da daha yüksek sayıda üretilen şişme botlarda fiyat olarak farklılık içermektedir.

Şişme Jakuzilerin Avantajları

Genelde şişme jakuzilerin en önemli avantajları kolay kurulumu olmaktadır. Jakuziyi kurmak için kazma işlemi gerekmez, ihtiyaç duyulan tek şey de geniş ve düz bir yüzeydir. Şişirmek için de 15 dakika yeterlidir.

Bunun yanında şişme jakuzi, hantal olmaktan da çok uzaktır. Kışın katlayıp garajda ya da mahzende saklanabilir.

Yaz aylarında şişme jakuziyi teras ya da bahçeye koyabiliriz. Uygun maliyetli olması da bir başka avantajlı durumdur. Şişirilebilir olan bir jakuzinin maliyeti, geleneksel bir jakuziden çok daha düşüktür. Tüm bunların yanında şişme jakuzinin en büyük avantajı ev içinde rahatlama ve esenlik sağlar.

Evde çok keyifli dakikalar geçireceğiniz harika anlar yaşatır. Kısa sürede bir dinlenme alanı yaratır ve bir çift ya da arkadaş olarak keyifli ve konforlu bir deneyim yaşatır.